Корзина
39 отзывов
novayaenergiya.com.ua
+380504774977
+380504774977
+380502889777

Станки та верстати

Сьогодні існує великий вибір деревообробного обладнання, починаючи від побутових деревообробних верстатів, закынчуючи промисловими, якы використовують на підприємствах. Вони необхідні для столярних та теслярських робіт, виготовлення меблів, декорування дерев'яних виробів, заготовки пиломатеріалів. Як правило, деревообробні верстати підходять для обробки деревини юудь-яких порід.

Ви можете вибрати побутові та промислові деревообробні верстати різної конструкції і з рызним принципом роботи. З їх допомогою можна виконати різноманітні роботи з обробки та розпилу деревини. Давайте познайомимося з основними видами.

 

Види деревообробних верстатів за призначенням

  • Токарні роботи включають в себе обточування, обертання, свердління, різання заготовок. Токарний верстат по дереву дозволяє виготовляти елементи меблів і конструкцій, фасонні деталі, декоративні вироби.
  • Налаштування для фрезерування виконують торцювання, вибірку пазів. Залежно від розміру і потужності, виділяють верстати по дереву для дому та виробниче обладнання.
  • Розпилювання заготовок - одна з найпопулярніших операцій на виробництві. Для рівного прямого і кутового різання використовується форматно-розкрійний верстат. Для швидкого розкрою потрібні стрічкові, торцювальні і циркулярні пилки. Лобзикові верстати найкраще підходять для фігурного випилювання.
  • Виконання отворів виконується довбальними і свердлильними верстати по дереву.
  • Чорнову і чистову поверхневу обробку дерева виконують шліфувальні верстати.
  • Комбіновані верстати є багатофункціональними і здатні виконувати кілька операцій - різання, стругання, фрезерування та ін.

Компанія "New Energy" пропонує широкий асортимент деревообробного та супутнього обладнання, придатного для виробничого і побутового використання. На всі деревообробні верстати надається гарантія виробника. Наші консультанти завжди готові надати свою допомогу і проконсультувати вас.